Programy

Fundacja Turystyki i Rehabilitacji w ramach prowadzonej działalności proponuje szerokiej grupie odbiorców korzystanie z ofert turystyczno-wypoczynkowych, wypoczynkowo-rehabilitacyjnych oraz profilaktyki zdrowotnej. Staramy się uzyskać od gestorów bazy jak najlepsze warunki cenowe i działania te są skuteczne.
W konsekwencji bardzo wiele osób korzysta z oferty wypoczynku, proponowanej przez Fundację.

Istnieją rożne formy organizacji wypoczynku.

Proponujemy wyjazdy indywidualne, bardzo często organizujemy wyjazdy grupowe, autokarowe.Wyjazdy grupowe organizowane są zawsze wtedy, kiedy ilość osób chętnych do skorzystania z wypoczynku w określonym miejscu w  jednym terminie zapewnia wykorzystanie autokaru mniejszego (do 25 osób) lub większego(do 50 osób). Zawsze wtedy autokarem jedzie opiekun grupy z Fundacji, który jest jednocześnie rezydentem w miejscu wypoczynku, opiekuje się uczestnikami i wraca z grupą do miejsca wyjazdu ( najczęściej Warszawa lub Łódź). Opiekunami grup są najczęściej wolontariusze, związani z Fundacją od kilku lat.

W poszczególnych zakładkach umieściliśmy aktualne propozycje wyjazdów wypoczynkowych oraz ofertę rehabilitacyjną.

Obowiązuje kilka zasad korzystania z oferty:

  1. Podane ceny w poszczególnych ofertach zawierają usługi noclegowe i koszt wyżywienia – 
    3 posiłki dziennie
  2. Pełną należność należy wpłacić w Fundacji przed terminem wyjazdu
  3. Należność można wpłacać w dogodnych ratach
  4. W przypadku wyjazdu grupowego autokarem do kosztów wypoczynku dochodzą koszty przejazdu, każdorazowo podawane uczestnikom – negocjowane z przewoźnikami. Tę należność również należy uregulować w Fundacji przed wyjazdem.
  5. W przypadku wyjazdów grupowych cena przejazdu obejmuje również ubezpieczenie uczestników
21-12-2017

Czarodziejskich chwil  Ciepłej rodzinnej atmosfery, Uśmiechów, Pyszności na stole, Cudownych prezencików  Spełnienia marzeń  Wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego co...

więcej
10-05-2017

1. Kształcenie opiekunów seniorów, osób niepełnosprawnych we wszystkich grupach wiekowych. Program zawiera: Wykłady z zakresu pielęgnacji Wykłady z psychologii klinicznej,...

więcej
Fundacja Turystyki i Rehabilitacji