Programy

Fundacja Turystyki i Rehabilitacji w ramach prowadzonej działalności proponuje szerokiej grupie odbiorców korzystanie z ofert turystyczno-wypoczynkowych, wypoczynkowo-rehabilitacyjnych oraz profilaktyki zdrowotnej. Staramy się uzyskać od gestorów bazy jak najlepsze warunki cenowe i działania te są skuteczne.
W konsekwencji bardzo wiele osób korzysta z oferty wypoczynku, proponowanej przez Fundację.

Istnieją rożne formy organizacji wypoczynku.

Proponujemy wyjazdy indywidualne, bardzo często organizujemy wyjazdy grupowe, autokarowe.Wyjazdy grupowe organizowane są zawsze wtedy, kiedy ilość osób chętnych do skorzystania z wypoczynku w określonym miejscu w  jednym terminie zapewnia wykorzystanie autokaru mniejszego (do 25 osób) lub większego(do 50 osób). Zawsze wtedy autokarem jedzie opiekun grupy z Fundacji, który jest jednocześnie rezydentem w miejscu wypoczynku, opiekuje się uczestnikami i wraca z grupą do miejsca wyjazdu ( najczęściej Warszawa lub Łódź). Opiekunami grup są najczęściej wolontariusze, związani z Fundacją od kilku lat.

W poszczególnych zakładkach umieściliśmy aktualne propozycje wyjazdów wypoczynkowych oraz ofertę rehabilitacyjną.

Obowiązuje kilka zasad korzystania z oferty:

  1. Podane ceny w poszczególnych ofertach zawierają usługi noclegowe i koszt wyżywienia – 
    3 posiłki dziennie
  2. Pełną należność należy wpłacić w Fundacji przed terminem wyjazdu
  3. Należność można wpłacać w dogodnych ratach
  4. W przypadku wyjazdu grupowego autokarem do kosztów wypoczynku dochodzą koszty przejazdu, każdorazowo podawane uczestnikom – negocjowane z przewoźnikami. Tę należność również należy uregulować w Fundacji przed wyjazdem.
  5. W przypadku wyjazdów grupowych cena przejazdu obejmuje również ubezpieczenie uczestników
07-05-2018

Miejsce spotkań: CENTRUM AKTYWNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ Warszawa ul Nowolipie 25B Proponowany termin rozpoczęcia: 18 kwietnia 2018 , środa godz. 16.00 Zajęcia stałe: Zebrania...

więcej
01-12-2017

Działania Fundacji Fundacja powstała w kwietniu 1993 roku. W początkowym okresie była zarejestrowana jako Fundacja Turystyki Dziecięcej, z siedzibą w Studium Hotelarskim w...

więcej
Fundacja Turystyki i Rehabilitacji